Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca serwisowy

Obowiązki

Zadania:

  • doradztwo w zakresie doboru części
  • tworzenie kosztorysów
  • obsługa kasy fiskalnej i programów faktoringowych
  • bezpośrednia obsługa klienta
  • wykonywanie jazd próbnych

Wymagania

Wymagamy:

  • wiedzy technicznej z zakresu motoryzacji
  • doświadczenia w pracy w handlu (mile widziane)
  • dyspozycyjności
  • czynnego prawa jazdy
  • umiejętności nawiązywania relacji z klientem

Oferujemy

Co zyskujesz pracując w naszej firmie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premie)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie, opieka medyczna, Multisport)
  • przyjazną atmosferę pracy