Doradca podatkowy VAT

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca podatkowy VAT

Obowiązki

Zakres obowiązków

  • wyszukiwanie materiałów i informacji w celu sporządzania opinii
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • formułowanie rekomendacji podatkowych dla Klientów
  • wsparcie w zakresie przeglądów rozliczeń podatkowych i wyliczania podatku VAT i CIT
  • udział w postępowaniach podatkowych
  • asystowanie przy terminowym i poprawnym wdrażaniu zmian u Klientów w związku ze zmianami przepisów podatkowych
  • sporządzanie dokumentacji podatkowej

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe