Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Kredytowy

Obowiązki

  • aktywna sprzedaż produktu bankowego,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • bezpośrednia praca z Klientem w hali sprzedaży,
  • aktywne promowanie i przedstawianie oferty.

Wymagania

  • miła aparycja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę dla międzynarodowego klienta,
  • miłą atmosferę pracy,
  • umowę zlecenie, pracę w tygodniu i w weekendy zgodnie z ustalonym grafikiem,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników sprzedaży.