Doradca Klienta Biznesowego

Słupsk
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego

Obowiązki

U nas będziesz się zajmować:

  • aktywną sprzedażą usług
  • pozyskiwaniem nowych klientów biznesowych
  • przygotowywaniem raportów z prowadzonych działań
  • dbaniem o dobre relacje z klientem
  • realizacją wyznaczonych celów

Wymagania

Wymagamy od Ciebie wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży usług. Liczymy, że będziesz komunikatywny, samodzielny i zaangażowany w pracę. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem. Musisz również sprawnie posługiwać się komputerem.

Oferujemy

Możemy zaoferować Ci zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas. Dodatkowo masz szansę rozwoju zawodowego. Dbamy o work-life balance, dlatego pracujesz w stałych godzinach. Możesz również skorzystać z licznych benefitów pozapłacowych.