Dołącz do Nas, Jeśli Kochasz Tworzyć! Praca dla Krawcowych

Dzierżoniów
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji w szwalni.

Obowiązki

  • szycie obić do foteli samolotów.

Wymagania

  • umiejętność szycia na maszynie,
  • dobry wzrok,
  • zdolności manualne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca od poniedziałku do piątku od 6-14 -Wolne Weekendy!
  • program poleceń pracowniczych do 400 zł,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1