Praca Digital Art Director

Dodano: wczoraj
Pełny etat

Digital Art Director
Warszawa

Twój zakres obowiązków

- Projektowanie banerów, newsletterów i mailingów
- Dbanie o spójność projektów w ramach marki
- Bliska współpraca z Działem Obsługi Klienta

Nasze wymagania

- Znajomość programów graficznych (pakiet Adobe)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku i adekwatne portfolio
- Wyczucie estetyki, kreatywność, znajomość zasad kompozycji i aktualnych trendów
- Dyspozycyjność i terminowość
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w agencji z 23 letnim stażem
- Pracę w zespole pełnym pasji
- Przyjazną atmosferę
- Stałe godziny pracy
- Elastyczny czas pracy
- Kawę/herbatę
- Parking dla pracowników

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."