Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Diagnosta samochodowy

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  • Właściwe wykonywanie badań technicznych samochodów
  • Prawidłowe rozliczanie i fakturowanie świadczonych usług
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy oraz utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Prawo jazdy kat. B - wyjazdy służbowe

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Posiadania aktualnych uprawnień diagnosty
  • Sumienności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania i dokładności w działaniu
  • Wykształcenie kierunkowego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Szkolenia - mozliwośc zdobycia nowych uprawnień
  • Wynagrodzenie plus premie motywacyjne
  • Pracę w młodym, pełnym pasji zespole
  • Pakiet benefitów