Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Design Engineer

Obowiązki

Zadania kandydata:

  • Planowanie przedsięwzięć w projekcie i wdrażanie nowych wyrobów.
  • projektowanie procesu produkcji wyrobu
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych (w fazie rozwoju projektu)
  • Kwotacje i analiza wykonalności dla nowych projektów (RFQ). Opracowywanie ofert
  • Wykonywanie pomiarów i przygotowywanie raportów pomiarowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji długofalowych z obecnymi klientami.
  • przegląd rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych pod kątem nowych technologii

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: wyzsze techniczne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomości przetwórstwa tworzyw sztucznych lub budowy form
  • znajomości systemów CAD
  • dużej samodzielności w działaniu oraz chęci do rozwoju
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe