Delikatesy Spożywcze - Zatrudnię sprzedawcę od zaraz! KURDWANÓW!
Kraków

Uwaga!
Jeśli chcesz pracować w niedużych delikatesach spożywczo-monopolowych, zdobyć cenne doświadczenie w handlu i poszerzać swoje umiejętności w kontaktach z klientami,
pracować w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym humoru, energii i zapału jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz bezpośredni kontakt, nie boisz się również pracy fizycznej, masz pozytywne nastawienie, jesteś osobą uczciwą, pogodną i energiczną.Czekamy z zainteresowaniem na twoje CV!

Obowiązki:
-obsługa kasy fiskalnej
-przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towarów
-dbanie o porządek na sali sprzedaży

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w handlu
-dyspozycyjność
-uczciwość i pracowitość
-miła aparycja
-ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
-pracę w miłej atmosferze
-stabilne zatrudnienie
-dobre wynagrodzenie
-szkolenia wstępneW razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 16:00 na podany numer komórkowy 607 580 056.Kontakt
CV prosimy wysyłać poprzez formularz.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883)
Toolip HR (c. 8564)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję