Dekarz/ praca dla 2 lub wiecej osob

Waalwijk
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Czy jesteś doświadczonym dekarzem z doświadczeniem w dachach płaskich? Szukasz nowego wyzwania, w którym będziesz mógł wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient poszukuje zmotywowanego dekarza, który dołączy do zespołu firmy.

Obowiązki

  • Montaż, naprawa i konserwacja dachów płaskich
  • Dokładne przeprowadzanie inspekcji dachów
  • Współpraca z zespołem w celu wydajnej i dokładnej realizacji projektów
  • Bezpieczna praca zgodnie ze standardami VCA
  • Raportowanie przełożonemu postępów w realizacji projektów.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie jako dekarz, najlepiej przy dachach płaskich
  • Doświadczenie w Niemczech lub Holandii będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie ważnego certyfikatu VCA
  • Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;
  • Dobre wynagrodzenie 550-620 eur/tydz. NETTO;
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Osoba kontaktowa w Twoim języku;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.