Czynności pomocnicze przy pakowaniu - gwarantujemy dojazd! Praca stała lub dorywcza!

Łódź
Umowa zlecenie28-29 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat, część etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko: Czynności pomocnicze przy pakowaniu

Obowiązki

  • Pomoc przy pakowaniu drobnych elementów
  • Pakowanie ręczne oraz przy użyciu maszyn
  • Kontrola jakości

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy

  • Zdolności manualnych
  • Punktualności

Oferujemy

  • Możliwość pracy stałej od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Możliwość pracy dorywczej z wyborem zmian i dni pracujących
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Kolumna, Dobroń, Pabianice

Benefity

Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1