Axintor Interim - belgijska agencja pracy poszukuje aktualnie pracownikow na stanowisko: CUKIERNIK

CUKIERNIK
Veurne

Obowiązki
praca na nocne zmiany
praca w dziale cukierniczym
PIeczenie ciast , tortow ,ciastdeserowych , wyroby cukiernicze
obsługą maszyn i urządzeń
dekorowanie

Wymagania
Doswiadczenie
Cv po angielsku
Znajomosc angielskiego komunikatywna
Chec pozostania na dlugi okres czasu
Motywacja
Chec pracy na nocki

Oferujemy
mozliwosc podjecia dlugoterminowej pracy
prace na belgijskich warunkach
platne oficjane dni swiateczne
premie noworoczna oraz wakacyjna
dodatki rodzinne ( dzieci)
opieke polskojezycznego kordynatora
pomoc administracyjna
pelne wsparcie na terenie Belgii
zakwaterowanie

  • w pelni wyposazone (bez poscieli),
  • bezprzewodowe lacze internetowe- full WiFi
  • pokoj 2 osobowy
Organizacje transportu do pracy dla osob nie posiadajacych prawa jazdy badz samochodu

Aplikacja odbywa sie poprzez przeslanie CV w jezyku angielskim, niderlandzkim lub francuskim. W tytule prosze koniecznie wpisac oferte na ktora sie aplikuje Wiecej informacji pod nr +3258620200 - prosic o Marte

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

CUKIERNIK

Veurne

Axintor Interim