Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Copywriter

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dłuższych i krótszych treści, w tym artykułów, opisów, tytułów, haseł
  • optymalizacja różnorodnych treści pod kątem SEO
  • działania moderacyjne w CMS-ach
  • proofreading tekstów
  • przeprowadzanie audytów contentowych
  • szukanie informacji na zadany temat, tworzenie z nich planów, briefów i notatek

Wymagania

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka polskiego, która umożliwia pisane tekstów przejrzystych, ciekawych, logicznych i poprawnych językowo,
  • dobra znajomość obsługi WordPressa
  • mile widziana znajomość obsługi systemów CMS
  • sprawne i sprytne poruszanie się w Wordzie, Excellu, PowerPoincie
  • podstawowa znajomość SEO copywritingu
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji na każdy temat

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę przy projektach dla znanych marek
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet opieki medycznej
  • karte multisport