Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Copywriter

Obowiązki

Zadania na danym stanowisku:

  • Tworzenie treści na stronę www, materiałów marketingowych m.in. ofert, case studies, broszur, newsletterów, e-booków
  • Redagowanie tekstów, tworzenie sloganów i komunikatów reklamowych
  • Edycja treści w CMS na stronach www
  • Tłumaczenie tekstów z j.angielskiego na j.polski oraz z j.polskiego na j.angielski

Wymagania

Twoje umiejętności:

  • 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów, kontentu na stronę internetową
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Copywritera
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – poziom C1/C2
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • Znajomość branży IT oraz zainteresowanie tematyką nowych technologii będzie dodatkowym atutem
  • Lekkie pióro i zdolność tworzenia tekstów, które angażują

Oferujemy

Oferujemy:

  • udział w prestiżowych projektach
  • elastyczny czas pracy
  • mozliwość pracy zdalnej
  • szkolenia branzowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych