Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Wymiar etatupełny etat, część etatu, staż/praktyki, dodatkowa
Branżafizyczna

Wstęp

  • Dla jednego z Naszych klientow poszukujemy operatorow Cnc prasy krawedziowej.

Obowiązki

  • Obsługa prasy krawedziowej. Praca polega na seryjnej produkcji stalowych elementow

Wymagania

  • doswiadczenie w zawodzie
  • komunikatywny jezyk angielski lub niemiecki
  • umiejetnosc obslugi maszyn cnc
  • wlasny transport na dojazdy do pracy
  • wlasne zakwaterowanie w okolicach Doetinchem max 30 km

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Mozliwosc zakwaterowania w pokojach 1 osobowych
  • Praca od PON do PT z możliwością nadgodzin
  • Możliwość pracy w systemie rotacyjnym
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Mozliwosc pracy na dzialalnosci gospodarczej