Umowa o pracę26 000-28 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko cieśla konstrukcyjny.

Obowiązki

  • Po przygotowaniu materiałów cieśla konstrukcyjny przystępuje do montażu konstrukcji drewnianej. Wymaga to precyzyjnego łączenia elementów za pomocą narzędzi i technik ciesielskich, takich jak wycinanie łączników, wiercenie otworów i mocowanie elementów przy użyciu śrub, gwoździ lub kleju

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenia kierunkowe techniczne mile widziane
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku cieśli konstrukcyjnego
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 34-37 CHF brutto/godz + 16 CHF netto dieta dzienna
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok. 200 CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim
  • Tel: +48 660 601 670
  • WhatsApp: +48 660 601 670
  • NJU JOB (KRAZ. 28666)