Ruszyła rekrutacja pracowników na nowy sezon 2018 !!!
Specjalizujemy się głównie w budowie sieci zewnętrznych wod.-kan. na terenie Niemiec. Zatrudniamy już 200 pracowników w tym: operatorów koparek, brygadzistów zewnętrznej sieci wod-kan., brukarzy, pracowników ogólnobudowlanych głównie ze znajomością j. niemieckiego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy w przyszłym roku zwiększyć liczbę pracowników

Brygadzista/monter sieci zewnętrznej wod.-kan.

Berlin

8987

Obowiązki

-Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów sieci zewnętrznej wod.-kan.

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty/montera zew. sieci wod.-kan.
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego
  • umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • sumienność
  • dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy

  • stałą pracę
  • zarobki w EURO
  • świadczenia rodzinne
  • urlop niemiecki (SOKA)
  • zapewniamy dojazd do pracy z Polski do Niemiec, a co 2 lub 3 tygodnie zjazd do Opola(z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu
  • Oferowane wynagrodzenie: 10 000 PLN - 15 000 PLN

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).