Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Brygadzista Cieśli szalunkowych PRACA BLISKO GRANICY

ikona Chemnitz
ikona Dodano:dzisiaj

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli do budowy obiektów.

Możliwe zarobki powyżej 25 000 zł

Brygadzista Cieśli szalunkowych PRACA BLISKO GRANICY
Chemnitz

Obowiązki
-       nadzorowanie prac brygady do 10 os. i kontakt z niemieckim majstrem na budowie,
-       montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck,
-       betonowanie i zbrojenie,
-       praca w oparciu o rysunek techniczny,
-       obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania
-       min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
-        znajomość rysunku technicznego,
-       sumienność, rzetelność w pracy,
-       dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
-       brak nałogów,
-        znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
-       mile widziane własne auto.

Oferujemy
-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
-       bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
-       atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe, regularne płatności,
-      BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
-      BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: Aplikuj
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ikonaChemnitz
RUBEN-BAU SP. Z O.O.