Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brygadzista Budowlany

Obowiązki

Obowiązki:

  • nadzór nad procesem budowy,
  • monitorowanie wykonania planu budowy,
  • kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • terminowe realizowanie zleceń budowlanych.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • bardzo dobra organizacja pracy zarówno własnej jak i zespołu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubiór roboczy i narzędzie
  • płatne nadgodziny
  • premie i nagrody za skończone etapy budowy
  • możliwości rozwoju zawodowego