Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107
Numer referencyjny:34

Obowiązki

  • Belgijska Firma zatrudni na belgijskich warunkach osoby na stanowisku brukarzy - pracownikow ziemnych
  • Miejsce pracy: Belgia
  • Opis stanowiska pracy:
  • Praca polega na układaniu kostki brukowej, wykonywaniu podległych prac ziemnych
  • praca jako brukarz
  • przygotowanie podłoża
  • praca z odpowiednimi maszynami
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości własnej pracy
  • przestrzeganie harmonogramu firmy

Wymagania

  • Min. komunikatywny angielski
  • Co najmniej 3 -5 lat doświadczenia jako brukarz
  • Doświadczenie
  • Dobra organizacja i poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność obsługi maszyn

Oferujemy

  • belgijska umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: od 14 euro brutto/godzina
  • Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Praca na długi okres czasu
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy
  • Premia na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Premia wakacyjna - 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Świadczenia na dzieci na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania)
  • Opieka koordynatorów