Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Broker Ubezpieczeniowy

Obowiązki

Zadania:

  • obsługa klientów w zakresie sporządzenia analizy potrzeb klienta oraz opracowywania zapytań ofertowych
  • negocjacje warunków ubezpieczenia, porównania ofert, przygotowywanie analiz i rekomendacji
  • monitorowanie ryzyka
  • aktywny udział w rozbudowie, optymalizacji portfela klientów i pozyskiwaniu nowych
  • kontakty z klientem, w tym spotkania i wizyty u klienta
  • asysta przy likwidacji szkód

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej ekonomiczne, prawnicze lub techniczne)
  • zdany egzamin brokerski oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku brokera
  • zdolność planowania i organizacji pracy i zadań z uwzględnieniem dynamiki zmian,
  • wiedzę i praktykę w zakresie specyfiki ubezpieczeń podmiotów gospodarczych, analizy potrzeb klienta
  • umiejętność budowania odpowiednich relacji z klientami i zakładami ubezpieczeń
  • odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu B2
  • otwartość na wiedzę o nowych produktach ubezpieczeniowych i aktywne implementowanie ich u klientów

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą, rozwijającą i nieszablonową pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole
  • procedur i otoczenia biznesowego
  • możliwość realizacji planów zawodowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premia, bonusy finansowe)
  • ubezpieczenie na życie i zdrowie