Umowa o pracę10 000-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Wstęp

  • Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, w ramach rozwoju działu marketingu poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Brand Manager (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie kompleksowej strategii komunikacji marki w ramach powierzonego budżetu
  • Zarządzanie i rozwój wybraną kategorią produktów
  • Przygotowywanie harmonogramu działań marketingowych (kampanie reklamowe, działania w social mediach, eventy i inne aktywności marketingowe)
  • Organizacja kampanii promocyjnych i współpraca z influencerami
  • Monitorowanie i analizowanie strategii działań marki i dalszych kierunków jej rozwoju
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu zapewnienia spójności komunikacji marki
  • Analiza rynku i trendów w branży, monitorowanie działań konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości rozwoju marki
  • Monitorowanie i analiza efektywności kampanii

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Brand/ Product Managera lub pokrewnym (preferowane w branży FMCG)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowej
  • Kreatywność i zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów
  • Praktyczna wiedza z obszaru prowadzenia kampanii marketingowych
  • Znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • *Mile widziane osoby interesujące się sportem/ zdrowym żywieniem/ suplementami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Dodatkowy system premiowy
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Udział w międzynarodowych eventach/ targach
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

Benefity

Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1