Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 12000 - 13000 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników  na stanowisko:

Blacharz samochodowy
Amsterdam
BLACH/NL/2019

Obowiązki
- montowanie i demontowanie elementów nadwozi i kabin
- łączenie blachy, elementów nadwozi i kabin
- wykonywanie operacji ślusarskich

Wymagania
- minimum 5-cio letnie doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy
- holenderskie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- stawka: 13 euro netto/h

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku angielskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: Aplikuj w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BLACH/NL/2019

BLACHARZ SAMOCHODOWY
ikonaAmsterdam
Euro Labora