Blacharz/Lakiernik w Niemczech kwatera zapewniona

Berlin
Umowa o pracę2 600-3 100 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca od zaraz na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. PRACA OD ZARAZ! AUTORYZOWANY SERWIS FORDA kolo Potsdam/Berlin poszukuje pracownika na stanowisko: Blacharz/Lakiernik Miejsce pracy: Potsdam/Berlin (DARMOWE zakwaterowanie kolo warsztatu zapewnione i oplacone. na )

Obowiązki

  • naprawa aut osobowych, blacharstwo-lakiernictwo

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: podstawy lub angielskiego podstawy
  • doswiadczenia napraw i diagnostyki
  • prace blacharsko-lakiernicze

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 2600€ brutto nominal za 170 godz na start
  • 15-16€ na START
  • zakwaterowania zapewnione: DARMOWE zakwaterowanie kolo warsztatu zapewnione i oplacone
  • nadgodziny mozliwe i extra 25% wiecej platne
  • dodatki za ewentualne soboty
  • regularne zjazdy do Polski mozliwe
  • 250-600€ extra miesiecznie z automatu, od utargu
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o CV na bau.personal@gmx.de
  • z dopiskiem Blacharz POTSDAM
  • Kontakt-Wiktoria +48664998583
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1