Blacharz - Dekarz budowlany - Praca w Niemczech

Schweinfurt
Umowa o pracę14 500-20 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Sepona Personal - godna zaufania niemiecka agencja pracy zatrudni osoby do pracy w Niemczech. Posiadamy ponad 14-letnie doświadczenie na niemieckim rynku pracy.

Obowiązki

  • montaż dachów oraz fasad z blachy na rąbek
  • gięcie i docinanie blachy
  • montaż orynnowania
  • obróbka kominów
  • montaż opierzeń
  • zgrzewanie folii

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie lub/i kierunkowe wykształcenie
  • prawo jazdy kat.B oraz mile widziany własny samochód
  • znajomość j. niemieckiego (aby zrozumieć polecenia przełożonego)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • stawkę godzinową do 20,00€/h* (*fachowiec z dobrym j.niemieckim)
  • dietę dzienną powyżej 50,00 - 60,00€
  • organizację zakwaterowania
  • bonusy świąteczne i urlopowe (150-300€)
  • premię za polecenie znajomego (do 600,00€)
  • polskojęzyczny konsultant przez cały okres zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Stawki można negocjować na podstawie kwalifikacji.
  • Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie.