Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Bibliotekarz

Obowiązki

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Prowadzenie Biblioteki zgodnie z potrzebami użytkowników oraz obowiązującymi regulaminami,
  • Obsługa wypożyczania książek w komputerowym systemie VIRTUA,
  • Generowanie z systemu bibliotecznego raportów wynikających z bieżącej pracy z użytkownikiem,
  • Zakładanie kont czytelników zarejestrowanych w systemie,
  • Generowanie z wykazów osób, które nie dokonały w terminie zwrotu książek wypożyczonych z biblioteki i wysyłanie odpowiednich monitów,
  • Zapewnianie obsługi finansowo-księgowej związanej z pobieranymi opłatami,

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe bibliotekarskie,
  • Znajomość systemów bibliotecznych, preferowany system VIRTUA,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MSOffice,
  • Umiejętność współdziałania z zespołem oraz samodzielnej organizacji pracy, w tym sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych zadań,
  • Zdolność do szybkiego uczenia się,
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Benefity dla rodziców,
  • Atrakcje kulturalne i sportowe,
  • Wczasy pod gruszą.