Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Bibliotekarz

Obowiązki

Zakres obowiązków

  • tworzenie skryptów dla publikacji bibliotecznych,
  • katalogowanie książek,
  • tworzenie i modyfikację haseł wzorcowych,
  • zakładanie kont czytelników zarejestrowanych w systemie,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości terminologii bibliotecznej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie co najmniej B2),
  • biegłej umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności organizacji czasu pracy i podziału zadań,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • szkolenia i kursy językowe
  • pozapłacowe benefity
  • premie