Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Zapraszamy do aplikacji wszystkich fachowców, znających język niemiecki. Mamy oferty pracy w różnych branżach, z wynagrodzeniem powyżej obowiązującej taryfy, z lokalizacją w całych Niemczech!

Obowiązki

  • Praca jako pomocnik przy produkcji elementów betonowych w betoniarni

Wymagania

  • doświadczenie pracy w betoniarni lub podobnych zakładach produkcyjnych
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na start: 2600 euro miesięcznie netto: 13,80 e/h brutto + 50 euro dieta dzień netto. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Praca na niemiecka umowę o pracę, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy. Praca stacjonarna, BEZ SYSTEMU!!!
  • Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy (jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni i Internetu)

Dodatkowe informacje

  • Uwaga! Zatrudnienie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane wyżej jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy!