Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Gości baru
  • dbałość o wygląd baru
  • obsługa ekspresu ciśnieniowego
  • przygotowywanie koktajli
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Gościnność, otwartość i uśmiech na co dzień
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Elastyczny grafik
  • Umowę zlecenie lub B2B – Ty wybierasz!
  • System premiowy
  • Posiłki pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Grupy Arche
  • Pracownicze rabaty na usługi noclegowe i gastronomiczne we wszystkich obiektach Grupy Arche

Benefity

Elastyczny czas pracy
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1