Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Audytor

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Udział w projektach dla firm z róznych sektorów gospodarki
  • Analiza i raportowanie wynkonanej pracy
  • Realizacja zadań związanych z doradztwem podatkowym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Studiów wyższych kierunkowych - ekonomia, finanse lub pokrewne
  • Zainteresowania praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i chęci związania swojej przyszłości zawodowej z branżą audytorsko-doradczą
  • Nastawienia na pracę o charakterze projektowym i zdobywanie wiedzy od profesjonalistów
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

Dlaczego warto pracować w naszej firmie:

  • stała możliwość nauki i rozwoju
  • dobra atmosfera
  • zbalansowany czas pracy
  • ciekawe i innowacyjne projekty
  • międzynarodowe środowisko pracy