Asystentka Biura Zarządu

Łódź
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa11.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, hr / kadry i płace

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja kalendarzy zarządu, planowanie spotkań
  • Ścisła współpraca z zarządem
  • Organizacja podróży służbowych
  • Tworzenie prezentacji, wsparcie w aktualizacji dokumentów
  • Zapewnienie płynności przebiegu dokumentacji
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura zarządu
  • Wsparcie, pomoc w dodatkowych projektach

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie pracy na stanowisku asystenckim (min. 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom min. B2
  • Znajomość pakietu MS Office (Ms Excel, Power Point)
  • Zdolność do wielozadaniowości, umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie działającej organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, o przyjaznej atmosferze
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1