Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent spedytora

Obowiązki

Obowiązki na stanowisku asystenta spedytora:

  • pomoc w planowaniu i organizowaniu przewozów
  • kompletowanie dokumentacji transportowej
  • bieżący kontakt z kontrahentami
  • samodzielne wyszukiwanie zleceń na przewóz
  • wsparcie zespołu w prowadzonych działaniach

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości języka angielskiego (inne mile widziane)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dużej samodzielności
  • bardzo dobrej obsługi komputera

Oferujemy

Nasza oferta:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
  • profesjonalne przeszkolenie
  • miła atmosfera pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie