Asystent Projektanta Budowlanego

Września
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Budowlanego

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Praca w środowisku CAD 2D i BIM
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Współuczestnictwo w nadzorze nad zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez rmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe minimum inżynierskie w specjalności Konstrukcje Budowlane
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość branżowych nakładek oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM
  • Komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • karty sportowe
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • wyjazdy integracyjne