Asystent/ka Spedytora Krajowego - Oddział Wrocław
Bielany Wrocławskie
ASK/WRO/11/2017

Oferujemy
· Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

· Realne możliwości rozwoju w dużej renomowanej firmie z branży TSL,

· Praca w miłej atmosferze,

· Umowę o pracę,

· Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne).

Zakres obowiązków
Wymienione niżej obowiązki Pracownik wykonywał będzie w ścisłej współpracy ze spedytorem:

· Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją,

· Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,

· Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,

· Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.

Nasz oczekiwania
· Pierwsze doświadczenie w spedycji drogowej (praktyki i staże) – mile widziane,

· Wykształcenie kierunkowe (logistyka),

· Dyspozycyjność (praca 2 zmianowa),

· Wysoka komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia,

· Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

bezrobotny2030

A jaka sytuacja jest obecnie w Rohlig Suus Tarnowo Podgórne? Jakie stawki na magazynie? Podobno jakieś zmiany kadrowe były.. Jak atmosfera? Firma chyba daje rade skoro bmw 8i przed wejściem stoi od dużego czasu.. Także może warto tam pracować? :)

michalw

Moim zdaniem świetna firma, mogę śmiało polecić!

mathkit

Kiepski kontakt z kurierem, nie odpowiada na sms. Mieli dostarczyc przesylke pomiedzy 16-21 ale nie dotarla bo kurier konczy prace o 14tej. Pomimo mojej interwencji w firmie i zapewnienia ze towar dotrze, hednak brak kontaktu zupelnie mnie olali.