Asystent/ka księgowego

Kraków
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżaadministracja biurowa, finanse / księgowość

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Obowiązki

  • Weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów kosztowych
  • Sprawdzanie przelewów
  • Rozliczanie płatności
  • Wystawianie faktur
  • Księgowanie wyciągów bankowych

Wymagania

  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Znajomość oprogramowania Comarch Optima

Oferujemy

  • Prace w niepełnym wymiarze godzin
  • Umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł/h brutto
  • Szybkie podpisanie umowy online bez wychodzenia z domu
  • Pełne wsparcie podczas wdrażania w obowiązki
  • WYPŁATA TERAZ - dostęp do części wypracowanego wynagrodzenia już od pierwszego dnia pracy
  • Podgląd grafików i wolnych zmian w aplikacji pracowniczej

Benefity

Elastyczny czas pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1