Praca w Lafarge to…

Bezpieczeństwo

Innowacje

Ludzie

Odpowiedzialny biznes

Rozwój

…i nie tylko!

Asystent Górnik
Radkowice
Numer referencyjny: b92d774eb3c2

Segment: Produkcja

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zadań służby górniczej,
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentów potrzebnych do prowadzenia ruchu zakładów górniczych,
  • Tworzenie sprawozdań z zakresu wydobycia i produkcji kruszyw,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych we współpracy z innymi działami,
  • Optymalizowanie procesów technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - techniczne z zakresu górnictwa, specjalność Górnictwo Odkrywkowe (V rok studiów lub absolwent- wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku),
  • Znajomość przepisów prawa geologicznego i górniczego oraz ustaw z nim związanych,
  • Zorientowanie w regulacjach prawnych dotyczących prowadzenia ruchu zakładu górniczego,
  • Mobilność/gotowość do częstych podróży krajowych (prawo jazdy kat. B),
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1),
  • Dynamizm i energia w działaniu,
  • Solidność, dokładność, dociekliwość, terminowość,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Oferujemy

Możliwość realizacji innowacyjnych projektów i zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie i naukę on-the-job

Work-life balance, elastyczny czas pracy i pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji

Umowę o pracę i atrakcyjne benefity: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, świadczenia urlopowe i świąteczne

Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę

Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji, także przez przebranżowienie - masz możliwość udziału w naszych rekrutacjach wewnętrznych

Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji

Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska i pracę z najnowocześniejszymi technologiami

Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników

Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.
Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „APLIKUJ” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kim jesteśmy:

jesteśmy obecni
w 90 krajach
świata

mamy 2500
nowoczesnych
zakładów

generujemy
32,6 mld CHF
sprzedaży netto

nasz zespół to
115 000 osób
na całym świecie

Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i przechowywanie CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji przez okres 6 miesięcy, prowadzonego przez administratora LAFARGE CEMENT S.A. z siedzibą w Małogoszczu, ul. Warszawska 110 („Spółka") oraz współadministratorów Lafarge Kruszywa i Beton sp z o.o., Geocycle sp z o.o., LH Engineering sp z o.o., Yeoman Poland sp z o.o., ;KOSD Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., Zakład Gospodarki Popiołami Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o., Contractor Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia lub do ograniczenia ich przetwarzania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj:

Radkowice

Lafarge Cement S.A.