BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

 Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent działu marketingu z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

PRACA ZDALNA/cała Polska
ASYSMAR/2017/09/15

Obowiązki:

  • Praca z bazami danych oraz obsługa systemu CRM,
  • Prowadzenie profili dilerskich w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • Przygotowanie i redagowanie materiałów komunikacyjnych i marketingowych (informacje prasowe, newslettery, ulotki, itp.),
  • Tworzenie i wysyłanie mailingów oraz analiza i raportowanie,
  • Tworzenie prezentacji Power Point,
  • Opracowywanie materiałów graficznych we współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie research(y) oraz analiza rynku konkurencji,
  • Kontakt telefoniczny z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi,
  • Praca 7godzin dziennie w przedziale czasowym 8-18.

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
  • Lekkie pióro,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym,
  • Umiejętność tworzenia materiałów informacyjnych oraz artykułów prasowych, pomysłowość, poprawna stylistyka,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz Social Mediów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się marce motoryzacyjnej z segmentu premium,
  • Dostęp do szkoleń e-learningowych,
  • Doświadczenie w pracy dla prestiżowych klientów,
  • Wsparcie przyjaznego zespołu.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jak to wygląda w praktyce

Mam pytanie- czy zawsze wynagrodzenie dla pracownika równe jest minimalnej krajowej? Ostatnio pojawiaja się również oferty z dość specyficznymi wymaganiami (dwa języki obce biegle, specjalista ds rekrutacji dla międzynarodowej korporacji - trochę dziwne byłoby dowiedzieć się ze to za 1400 netto) - warto aplikować?

Pracownik

Wysłałam cv na dwa stanowiska i na oba dostałam telefon, dokładne wyjaśnienie stanowiska. Pani poprosiła o podanie grupy lub kopie orzeczenia z wymazanym numerem pesel :) Po 2 dniach był telefon bezpośrednio od pracodawcy, który poprosił o wykonanie zdalnego zadania. Dwa tygodnie później zostałam zatrudniona. Osoby piszące ze firma wyłudza dane, piszą w złości bo nie przeszli 1 etapu rekrutacji.

JaToJa

U mnie identycznie, jakaś rozmowa chwilę już temu i dalej cisza. Coś jest nie tak!