ASYSTENT DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Kajetanów
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

  • Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • Ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną.
  • Ocena jakości połączeń spawanych.
  • Sprawdzanie funkcjonalności wyrobu.
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Obsługa oprogramowania CAD, MS Office.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność.
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, wycieczka firmowa, piknik rodzinny).
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1