ORTEC jest jednym z największych dostawców oprogramowania do planowania i optymalizacji oraz usług konsultingowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w optymalizacji logistyki, przestrzeni ładunkowych, grafików pracy oraz są wykorzystywane do prognozowania popytu i podaży.

ORTEC powstał ponad 30 lat temu i dziś ma prawie 2000 klientów na całym świecie, zatrudnia ponad 750 pracowników oraz sieć biur w wielu krajach Europy i świata. Siedziba główna znajduje się w Zoetermeer, w Holandii.

Asystent Biura
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszej szybko rozwijającej się organizacji, szukamy osoby, która będzie wspierać zespół w zakresie codziennych działań operacyjnych, a zwłaszcza w zakresie podstawowej księgowości i administrowania finansami, wspomagać i prowadzić działania marketingowe a przede wszystkim organizować codzienne prace biura w Warszawie.

Typowe zadania na stanowisku:

  • Bieżące zarządzanie biurem
  • Współpraca z firmą księgową, przygotowanie płatności, itp.
  • Rezerwacja lotów, hoteli, organizacja podróży, itp.
  • Organizowanie spotkań z klientami
  • Prowadzenie korespondencji
  • Współpraca z firmami zew. przy konferencjach
Zatrudniona osoba będzie pracować w biurze w Warszawie wraz z interdyscyplinarnym zespołem i będzie mieć częsty kontakt z kolegami z innych oddziałów ORTEC na całym świecie.

Umiejętności

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
Profil

  • Pogodne usposobienie
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność dobrej komunikacji oraz organizowania i planowania pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie

  • Preferowane jest doświadczenie w administracji finansowej

Co oferujemy?

Oferujemy pracę w wiodącej na rynku, międzynarodowej firmie, gdzie będziesz pracować w młodym zespole entuzjastów swojej pracy. Proponowane wynagrodzenie jest niewątpliwie atrakcyjne, prosimy jednak o podanie swoich oczekiwań finansowych.

Strona www: www.ortec.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."