Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent biura

Obowiązki

Twoje obowiązki:

- bieżące wspieranie zarządu w sprawach administracyjnych,

- odpowiedzialność za obieg informacji w firmie,

- prowadzenie ewidencji przesyłek, faktur,

- zaopatrywanie biura, kontakt z dostawcami,

- wspieranie innych działów w sprawach administracyjnych i organizacyjnych.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia wyższego albo statusu studenta,

- prawa jazdy kat. B,

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomości pakietów biurowych,

- znakomitego planowania, organizowania, dbałości o terminowość,

- łatwości w utrzymywaniu pozytywnych relacji, wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- pakiet socjalny,

- komfortowe środowisko pracy.