Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Art Directora do pracy w teamie

Dodano: 02.11.2021

Kogo szukamy?
Utalentowanego grafika z interesującym portfolio.

Art Directora do pracy w teamie
Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji i projektów kreatywnych w środowisku digital
  • Ścisła współpraca w teamie kreatywnym z copywriterem
  • Współpraca z działem strategii i client service

Mamy kilka wymagań:

  • Minimum roczne doświadczenie w agencji interaktywnej
  • Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photshop, Adobe Illustrator, InDesign (CC)
  • Mile widziana znajomość After Effects i Premiere Pro
  • Znajomość specyfiki i estetyki różnych kanałów społecznościowych: Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Pinterest, Wykop
  • Otwartość na łamanie ogólnie przyjętych zasad estetyki – tworzymy nie tylko ładne obrazki, ale też materiały nawiązujące do treści tworzonych przez zwykłych użytkowników
  • Umiejętność kręcenia filmów na TikToka lub chęci do nauczenia się tego
  • Rozeznanie w specyfice komunikacji do pokolenia Z i millenialsów
  • Znajomość trendów w kulturze popularnej
  • Abstrakcyjne poczucie humoru mile widziane

Oferujemy / Benefity

  • Biuro w Wilanowie
  • Twórczą i przyjazną atmosferę
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Hybrydowy system pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Inicjatywy dobroczynne

Jak się do nas dostać?
Wyślij swoje CV i link do portfolio
Powodzenia!

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.28.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).”