Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Architekt Krajobrazu

Obowiązki

Główne obowiązki:

  • projektowanie placów zabaw,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • prace biurowe,
  • bieżący kontakt z Zamawiającym,
  • sporządzanie wymaganych dokumentów zgodnie z wytycznymi umowy, przepisami,
  • pomoc przy wszystkich innych aspektach związanych z działalnością,
  • dbanie o poprawność projektów i estetykę
  • raportowanie postępu prac do Project Managera,

Wymagania

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość programu Auto Cad
  • dobra znajomość programu MS Excel oraz dobra znajomość innych programów z pakietu MS Office,
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
  • odpowiedzialność,
  • zdolność analitycznego myślenia,

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub możliwość współpracy na zasadzie B2B
  • szkolenia branzowe
  • praće w młodym i dynamicznym zspole
  • pozapłacowy pakiet benefitów