Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Aplikant Radcowski

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna w firmie
  • Obsługa prawna ilentów firmy
  • Windykacja wierzytelności
  • Redagowanie pism procesowych

Wymagania

Wymagania:

  • Aplikant radcowski
  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • Pracę przy wielu ciekawych projektach