Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Android Developer

Obowiązki

Obowiązki:

  • Dbanie o jakość i rozwój aplikacji mobilnych;
  • Tworzenie aplikacji napisanej w 100% w Kotlinie 1.3, z minSDK = 23;
  • Współdecydowanie o użytych technologiach i dalszych kierunkach rozwoju;
  • Korzystanie z fastlane, modułów Gradle, Android Architecture Components, constraint layout, vector drawables, RxJava2, coroutines, Koin, Retrofit 2, Glide;
  • Code-review w Bitbucket i praca na wielu gałęziach rozwojowych;
  • Automatyzacja procesów wydawniczych, dbanie o analizę statyczną i testy;
  • Praca w sprintach, udział w refinementach, demo, retrospekcjach.

Wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia jako Android Developer;
  • Potrafisz pisać solidny i czytelny kod;
  • Znasz Kotlina w stopniu umożliwiającym swobodne pisanie kodu;
  • Wiesz co to Material Design i potrafisz implementować podstawowe komponenty z użyciem Design support;
  • Masz doświadczenie w pisaniu aplikacji zgodnie z architekturą MVVM;
  • Rozumiesz jak działa i potrafisz korzystać z REST API;
  • Jesteś odpowiedzialny i dobrze organizujesz swój czas;

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowania