Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Finansowy

Obowiązki

Od kandydata na stanowisku Analityk Finansowy oczekujemy:

  • dokonywnie analiz finansowych,
  • skladanie raportów danych finansowych,
  • gospodarowanie budżetem oraz jego planowanie,
  • współpraca z Kontrolerem Finasowym oraz Zarządem firmy.

Wymagania

Do wymagań od kandydata na stanowisko Analityk Finansowy należą:

  • 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • ukończone studia kierunkowe o profilu finanse - ekonomia,
  • biegła znajomość angielskiego,
  • analiowanie danych, wyciąganie wniosków oraz tworzenie raportów,
  • praca w środowisku MS Office - Excel, Power Point.

Oferujemy

Nasza firma oferuje:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju przez udział w cieawych projektach,
  • praca w firmie nastawinej na międzynarodowy rozwój,
  • pakiet benefitów i dodatków.