Analityk ds. ulg i umorzeń - lista kandydatów

Zduńska Wola
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg należności z tytułu składek, kosztów egzekucyjnych, należności cywilnoprawnych, nienależnie pobranych świadczeń, bezpodstawnie pobranych świadczeń oraz ulg w postępowaniach egzekucyjnych.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • podstawowa znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • umiejętność przeprowadzania analizy finansowej lub analizy możliwości płatniczych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność współpracy
  • orientacja na cel i na jakość
  • elastyczność
  • umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • nastawienie na rozwój

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)
  • dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Powyższe dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty.

Dodatkowe informacje:

  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • proces rekrutacji obejmować będzie sprawdzenie wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy
  • oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń
  • atrakcyjne godziny pracy
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • konieczność odbywania podróży służbowych
  • budynek 6-piętrowy z windą
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Ogłoszenie listy kandydatów

Imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów spełniających wymagania formalne:

1. Anna Kałuża, Sieradz
2. Adam Nogala, Sieradz
3. Iwona Szymczak, Sieradz
4. Paulina Zagner, Izabelów

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca