Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Aktuarialny

Obowiązki

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie kalkulacji aktuarialnych na potrzeby wewnętrzne: rezerwy techniczno-ubezpieczeniowe, wymogi kapitałowe, wycena portfela, plan finansowy
  • tworzenie oraz rozwój modelu aktuarialnego w systemie aktuarialnym Prophet
  • przygotowywanie dokumentacji oraz raportów
  • rozliczanie umów reasekuracji
  • badanie rentowności produktów ubezpieczeniowych
  • analiza i badanie jakości danych statystycznych
  • udział w projekcie wdrażania IFRS17

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe na kierunku ścisłym (matematyka, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA, Access/SQL i R
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad Solvency II, standardu IFRS17 oraz zasad rachunkowości na potrzeby modelowania aktuarialnego

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • atrakcyjny system motywacyjny