Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Aktuarialny

Obowiązki

Obowiązki:

  • Wykorzystania zaawansowanych technik analizy danych, machine learning i AI w ubezpieczeniach
  • Taryfikacji w ubezpieczeniach majątkowych
  • Implementacji, kalibracji i walidacji Modeli Wewnętrznych
  • Kompleksowych wdrożeń IFRS 17
  • Rozwoju modeli ubezpieczeń życiowych w Prophet i MoSeS
  • Wsparcia transakcyjnego i wycen spółek ubezpieczeniowych
  • Zarządzania ryzykiem w zakładach ubezpieczeń
  • Optymalizacji i automatyzacji procesów aktuarialnych

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ukończenie studiów wyższych na kierunkach ścisłych lub ekonomicznych
  • Doświadczenie i/lub chęć rozwoju w branży ubezpieczeniowej lub doradczej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych.
  • Bardzo dobra znajomość  MS Excel oraz innych programów pakietu MS Office
  • Znajomość technik i narzędzi modelowania aktuarialnego / statystycznego
  • Mile widziana znajomość jednego ze środowisk modelowania aktuarialnego (np. Prophet lub MoSeS, Earnix) lub VBA, SAS, SQL, R, Python

Oferujemy

Oferujemy:

  • Kwalifikacje oraz certyfikaty
  • Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas pracy