Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko AML Analyst

Obowiązki

Jakie będą Twoje obowiązki:

  1. Monitorowanie transakcji finasowych
  2. Proponowanie działań w celu poprawy jakości pracy w zespole
  3. Przeprowadznie kontroli i wdrażanie zintegrowanych procesów i obowiązujących procedur
  4. Gromadzenie danych i ich rejestrowanie
  5. Działanie w ramach uzgodnionych biznesowych umów i standardów poufności

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  1. Doskonałej znajomości języka agielskiego w mowie i piśmie
  2. Rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  3. Umiejętności utrzymania doskonałej jakości pracy
  4. Zdolności do kierownia i odpowiedzialności za wysoką jakość pracy w zespole
  5. Umiejętność analitycznego myślenia i podjemowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy

Co mamy do zaoferowania:

  1. Rozwój kariery w międzynarodowym środowisku
  2. Elastyczne godziny pracy i mozliwość zdalnego wykonywania zadań
  3. Świetną atmosferę i komfortowe środowisko pracy
  4. Świadczenia pracownicze i premie
  5. Pakiet szkoleniowy podnoszący kwalifiakcje zawodowe