Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Aktuariusz

Obowiązki

Twoje zadania

  • Udział w procesach wyliczania i raportowania rezerw na potrzeby rachunkowości
  • Rozwój narzędzi, procesów aktuarialnych, baz danych na potrzeby modelowania aktuarialnego
  • Analiza zyskowności i szkodowości portfeli polis ubezpieczeniowych
  • Udział raportowaniu wg PL GAAP oraz Solvency II do KNF
  • Współpraca we wdrożeniach nowych produktów oraz zmian w systemach IT
  • Udział w projektach aktuarialnych

Wymagania

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze aktuariatu ubezpieczeń na życie
  • Wykształcenie matematyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych (SQL, SAS, 4GL)
  • Znajomość MS Excel z wykorzystaniem VBA
  • Mile widziana licencja aktuarialna
  • Znajomość regulacji w zakresie tworzenia rezerw oraz modelowania pod Solvency II
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe)
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • System premiowy